Mektup Özlem Giderir mi?
Mektup Özlem Giderir mi?
Mektup Özlem Giderir mi?
Mektup Özlem Giderir mi?
Mektup Özlem Giderir mi?

Mektup Özlem Giderir mi?

Fiyat : ₺25,00(KDV Dahil)

"Elifciğim, işte röportajımın tamamı. Laf aramızda, ben bu gazetecilik işini de çok sevmeye başladım. Sence aynı anda hem gazeteci hem de yazar olunamaz mı?

:
"Elifciğim, işte röportajımın tamamı. Laf aramızda, ben bu gazetecilik işini de çok sevmeye başladım. Sence aynı anda hem gazeteci hem de yazar olunamaz mı? Canım arkadaşım, sana benimle ilgili iki önemli haber vermek istiyorum. Bunlardan biri, aslında benimle değil, babamla ilgili. Galiba konsolosluktaki işi yaz sonu bitecekmiş. Yani annemler bu durumda İstanbul’a dönecekler ama ben okulumu çok sevmeye başladım. Notlarım da bayağı iyi. Hatta geçen gün rehber öğretmen, burs sınavını denememi önerdi. “Ben yabancıyım.” dedim ama başarılı olanlara ayrım yapmaksızın sınav hakkı tanınıyormuş. Bu da haberin benimle ilgili bölümüydü. Şimdilik kararsızım... Bilmiyorum, belki denerim. Sanırım bu konuyu annemle konuşmak en iyisi. Bilirsin, o her zaman yardımıma koşar. Elifciğim, bir gelişme olursa mutlaka haber veririm. Şimdilik hoşça kal. Hasretle gözlerinden öperim."
Yazar/Yazarlar/Derleyen/Çeviren
Anais M. Martin
Yayın Tarihi
2014
Dil
Türkçe
Kapak
Amerikan
Sayfa Sayısı
152
Boyut
13.5 cm x 19.5 cm
Kâğıt
1. hamur 80 g
Çerez Kullanımı

Sitemizde gezinmeye devam ederek Kişisel Veriler Politikamızı kabul etmiş olursunuz. Çerezler mevzuata uygun olarak kullanılmaktadır.