Okul Öncesi Rehber Seti 2
Okul Öncesi Rehber Seti 2

Okul Öncesi Rehber Seti 2

Fiyat : ₺205,00(KDV Dahil)

Rehber Kitaplar 1 ve 2 setleri, okul öncesi eğitim alanında çalışan öğretmenlere ve öğretmen adaylarına yönelik on beşer kitaptan oluşmaktadır. Bu iki set, öğretmenlerin farklı

:
Rehber Kitaplar 1 ve 2 setleri, okul öncesi eğitim alanında çalışan öğretmenlere ve öğretmen adaylarına yönelik on beşer kitaptan oluşmaktadır. Bu iki set, öğretmenlerin farklı konularda başvurabileceği kaynak niteliğini taşımaktadır. Alanında uzman eğitimciler tarafından yazılmış olan Rehber Kitaplar Seti; çocuk gelişimi ve eğitimi, yaratıcı etkinlikler, sağlık, oyun, beslenme, çevre eğitimi, araştırma teknikleri vb. gibi okul öncesi eğitimi açısından son derece önemli olan birçok konunun ele alındığı çok zengin bir yelpazeye sahiptir. Bu farklı yayın yelpazesi, okul öncesinde çalışan eğitimcilerin mesleklerinde daha üretken olmalarını ve yaptıkları işten zevk almalarını sağlayacaktır.
Kapak
Amerikan
Boyut
16.5 cm x 23.5 cm
Kâğıt
1. hamur 90 g
Çerez Kullanımı

Sitemizde gezinmeye devam ederek Kişisel Veriler Politikamızı kabul etmiş olursunuz. Çerezler mevzuata uygun olarak kullanılmaktadır.