Aile Sağlığı ve İlkyardım Ansiklopedisi
Aile Sağlığı ve İlkyardım Ansiklopedisi

Aile Sağlığı ve İlkyardım Ansiklopedisi

Fiyat : ₺30,00(KDV Dahil)

Acil durumlarda kesiklere, burkulmalara müdahale etmek ve yaraları sarmaktan, baş ağrıları, ateş ve döküntülerde karar almaya kadar ilk yardım. Ayrıca, ailenizi uzun süre sağlıklı ve zinde tutabilmek için bütün bilmeniz gerekenler. İlkyardım ve tıbbi

:
Acil durumlarda kesiklere, burkulmalara müdahale etmek ve yaraları sarmaktan, baş ağrıları, ateş ve döküntülerde karar almaya kadar ilk yardım. Ayrıca, ailenizi uzun süre sağlıklı ve zinde tutabilmek için bütün bilmeniz gerekenler. İlkyardım ve tıbbi belirtileri açıkça anlatan ve öğretmeyi amaçlayan hepsi renkli 1200’den fazla fotoğraf, şema ve illüstrasyon. Sağlık sorunlarına, ailenizin ve sizin hayatınızı etkileyecek çareler. Şüpheli baş ağrıları veya kusmadan ciddi fiziksel yaralanmalara kadar her düzeyde tıbbi soruna ilişkin bilgiler. Uzmana danışmanız gereken zamanı belirlemeniz için gereken pratik ipuçları. Bir hastalığın en belirgin semptomlarını belirten hızlı referans kutularının yanı sıra olası durumları analiz eden detaylı açıklamalar.
Çerez Kullanımı

Sitemizde gezinmeye devam ederek Kişisel Veriler Politikamızı kabul etmiş olursunuz. Çerezler mevzuata uygun olarak kullanılmaktadır.