Dünya Dönüyor
Dünya Dönüyor
Dünya Dönüyor
Dünya Dönüyor

Dünya Dönüyor

Fiyat : ₺60,00(KDV Dahil)

Bu set hazırlanırken MEB 2006 Okul Öncesi Eğitim Program kitabında yer alan amaç ve kazanımlar ile kavramlar temel alınmıştır.

:
Bu set hazırlanırken MEB 2006 Okul Öncesi Eğitim Program kitabında yer alan amaç ve kazanımlar ile kavramlar temel alınmıştır. Ayrıca çocukların ilköğretime hazırlanabilmeleri için temel olan çalışmalar da göz önünde bulundurulmuş, tüm zekâ alanları desteklenmiştir. Setteki etkinlikler, başta fen doğa, mandala, görsel algı, ölçme, grafik, ses çalışmaları olmak üzere duygu, dikkat, hafıza, labirent, çizgi, sosyal davranışlar, kavramlar, gruplama yapma, artık materyaller ile hazırlanabilecek proje çalışmaları vb. gibi geniş bir etkinlik yelpazesiyle ele alınmıştır. Set 5-6 yaş çocukları için planlanmış olup 10 kitaptan oluşmakta ve her kitap tüm zekâ alanlarının pekiştirilmesine yönelik çalışmalar içermektedir. Sette çocukların dünyaya daha derinlemesine, çok yönlü bir bakış açısı geliştirebilmeleri ön planda olduğundan dünya figürü kullanılmıştır.
Yazar/Yazarlar/Derleyen/Çeviren
Yrd. Doç. Dr. Özgül Polat, Öğr. Gör. Elif Kurtuluş, Öğr. Gör. Müge Yurtsever
Yayın Tarihi
2010
Dil
Türkçe
Kapak
Tel Dikiş
Sayfa Sayısı
40
Boyut
21 cm x 29,7 cm
Kâğıt
1. hamur 110 g
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Sitemizde gezinmeye devam ederek Kişisel Veriler Politikamızı kabul etmiş olursunuz. Çerezler mevzuata uygun olarak kullanılmaktadır.