Minikler Dünyayı Keşfediyor
Minikler Dünyayı Keşfediyor
Minikler Dünyayı Keşfediyor
Minikler Dünyayı Keşfediyor

Minikler Dünyayı Keşfediyor

Fiyat : ₺60,00(KDV Dahil)

Minikler Çoklu Zekâ Eğitim Seti, 5-6 yaş çocukları için MEB Okul Öncesi Eğitim Programı Kitabında yer alan amaçlar ve kazanımlar doğrultusunda özenle hazırlanmış ön çalışma kitabından oluşmaktadır.

:
Minikler Çoklu Zekâ Eğitim Seti, 5-6 yaş çocukları için MEB Okul Öncesi Eğitim Programı Kitabında yer alan amaçlar ve kazanımlar doğrultusunda özenle hazırlanmış on çalışma kitabından oluşmaktadır. Kitaplarda tüm zekâ alanlarının desteklenmesine ve pekiştirilmesine yönelik etkinliklere yer verilmiştir. Etkinlikler 5-6 yaş çocuklarıyla uzun yıllar yapılan çalışmalar ve gözlemler sonucu oluşturulmuştur. Onların değişen, beğeni, ilgi ve becerileri dikkate alınmış, çocuk gelişimi ve eğitimi alanındaki gelişmeler doğrultusunda hazırlanmıştır. Çalışmaların ana amacı, çocuğun günlük yaşamda karşılaştığı durumları araştırma ve inceleme yaparak öğrenmesine fırsat vermek, yaratıcılığı geliştirerek toplumsal yaşam için gerekli olan paylaşma, sorumluluk alma, iş birliği kurma ve başarılı olma duygusunu tatmasına olanak sağlamaktır.
Yazar/Yazarlar/Derleyen/Çeviren
Reyhan Ceylan, Nurgün Çelik
Yayın Tarihi
2010
Dil
Türkçe
Kapak
Tel Dikiş
Sayfa Sayısı
24
Boyut
21 cm x 29,7 cm
Kâğıt
1. hamur 110 g
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Sitemizde gezinmeye devam ederek Kişisel Veriler Politikamızı kabul etmiş olursunuz. Çerezler mevzuata uygun olarak kullanılmaktadır.