Okuma Sandığı 4 '30 Kitap'
Okuma Sandığı 4 '30 Kitap'

Okuma Sandığı 4 '30 Kitap'

Fiyat : ₺1.800,00(KDV Dahil)

Bu öyküler yaşam, doğa ve hayvan sevgisi kazandırmanın yanı sıra yardımlaşma ve arkadaşlık duygularını da geliştirecek niteliktedir.

:
Bu öyküler yaşam, doğa ve hayvan sevgisi kazandırmanın yanı sıra yardımlaşma ve arkadaşlık duygularını da geliştirecek niteliktedir. Okumayı yeni öğrenen çocuklardan başlayarak 1, 2, 3, 4 ve 5. sınıf öğrenciler için ayrı ayrı planlanan bu kitap sandıkları okumayı pekiştirici özelliğe de sahiptir. Ayrıca çocuğun yakın çevresinden başlayarak yaşamı tanımasına ve sözcük dağarcığını zenginleştirmesine yardımcı olacak niteliktedir. Değişik yazarlar tarafından yazılmış birbirinden ilginç öykülerden oluşan bu kitaplarda yer alan öykülerin birbirinden farklı özellikleri bulunmakta olup güncel konular da işlenmiştir. Türk ve dünya edebiyatından seçilip T. C. Millî Eğitim Bakanlığınca ilköğretim okullarında okutulması öngörülen 100 Temel Eser listesinde yer alan kitaplar da çocukların anlayacağı dille ve çağdaş bakış açısıyla çevrilip derlenerek hazırlanmıştır. Ülkemizden ve dünyadan tarihe iz bırakan kişilerin yaşamları ve yaşadıkları döneme ilişkin bilgiler ise, çocukların anlayacağı bir dille ve eğlenceli bir anlatımla sunulmaktadır.   FORMLARSınıf Kitaplığı Listesi Sınıf Kitaplığı Kitap Okuma İzleme FormuKitap Okuma DosyasıÖz Değerlendirme FormuTeşekkür BelgesiTakdir BelgesiKitap Okuma Gözlem FormuÖğrenci Kitap Okuma İzleme FormuHikâye Kitabı Okuma FormuŞiir Düşünce Kitabı Okuma Formu Not: Bu formlar üzerinde işlem yapabilmek için, bilgisayarınızda Adobe Acrobat Reader programının 8. versiyon ya da daha üstü olması gereklidir. Adobe Reader yüklemek için tıklayınız...
Dil
Türkçe
Kapak
Amerikan
Boyut
13.5 cm x 19.5 cm
Kâğıt
1. hamur 90 g
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Sitemizde gezinmeye devam ederek Kişisel Veriler Politikamızı kabul etmiş olursunuz. Çerezler mevzuata uygun olarak kullanılmaktadır.